Gay a lesbičky na cestách po USA

gay USAVelká města Ameriky jako San Francsco, San Diego nebo oblast Wes Hollywood v Los Angeles má velkou gay komunitu. Informace o gay komunitě najdete zdarma v novinách nebo česopisech. V oblasti Los Angeles je to LA Weekly, v oblasti San Francisco pak informace o gay životě najdete v Gay Times nebo v internetovém San Francisco - gay průvodci.

Autopůjčovna

Autopůjčovna Avis se nepřímo prezentuje jako gay friendly společnost. Pokud při půjčení auta uvedete spolujezdce jako svého životního partneta, neplatíte poplatek za dalšího řidiče.

Dokumenty ČT

mezera
  • Manželské etudy v San Franciscu - Prostřednictvím queer magazínu Q se budete moci podívat do "hlavního města gayů", do San Francisca. Nahlédneme nejen slavnou beatnickou historii, ale i současný boom registrovaných sňatků, který zasáhl celou Kalifornii.

San Francisco

Restaurace

V San Franciscu najdete stovky gay friendly restaurací a v takto kosmopolitní společnosti si určitě vyberete něco ze světové kuchyně.

mezera

Noční gay život v San Francisco

V San Franciscu bude pro vás jednoduché najít gay bar. Oblíbené jsou zejména The Pilsner Inn a The Café. Pouze pro lesbičky je tu The Lexington Club na 19th Street.

Kavárny - gay friendly

Ubytování - gay friendly

Las Vegas Gay

Gay Hotel Las Vegas

  • Bloe Moon - tento gay hotel v Las Vegas je určen pouze pro gay osazenstvo a najdete jej nedalo hlavní třídy Strip. Samozřejmostí je bazén, sauna, masáže.
mezera

Florida - Miami Gay

gay USA

Gay Hotel Miami Florida

mezera