První ubytování po příletu do USA

Před odletem do USA si vyhledejte na internetu ubytování, a to alespoň na první noc. Ušetříte si tím spoustu stresu.

Ubytování v Americe Počítejte s tím, že po celodenním cestování do USA budete velmi unaveni. Velkou roli tu hraje zejména časový posun, a to až 9 hodin (San Francisco, Los Angeles), na letišti musíte projít imigračním úředníkem, což samo o sobě je velký stres, dále vás čeká cesta do autopůjčovny, a pak konečně jízda do motelu. K tomu všemu všude sebou taháte kufry, batohy, foťáky, a nejraději byste se viděli v posteli.

Levné ubytování v USA Jak nenocovat v autě

Motel obsazenPo příjezdu do motelu vás může v motelu čekat nemilé překvapení ve formě cedulky na dveřích NO VACANCY (obsazeno), a to zejména v turistické sezóně.
Pro ty, kteří se chtějí vyhnout této nepříjemné situaci a ušetřit si další tápání v neznámém městě a hledání volného motelu, který může být i dražší, je tu možnost si předem rezervovat a zaplatit alespoň první noc v motelu.

Levné ubytování v USA

Platby za ubytování se provádí platební kartou. Pokud si nejste jisti, zda můžete vaší kartu použít na platby přes internet, obraťte se pro informaci na vaši banku. Levné ubytování v Americe Zde vám mohou také vyhotovit i kartu určenou pouze pro platby přes internet.

noc v autěnoc v autěChci se pořádně vyspat: sprcha, postel a spánek Levné ubytování v Americe

Spát v autě může být dobrodružství a nezvyklá zkušenost, ale také rozlámané tělo, bolavé nohy, otlačená zadnice, a to nemluvě o kvalitě spánku, která nebude stát za nic. V letadle jste seděli 9 a více hodin...jak moc chcete toto absolvovat další noc?

Levné ubytování v Americe

Pokud jste na tom tedy stejně jako my a máte rádi pořádnou sprchu, postel a zasloužený odpočinek po celodenním cestování, tak si udělejte rezervaci pokoje před odletem do Ameriky.Levné ubytování v USA Získáte tím jistotu, že neskončíte na ulici a dostanete i slevu za rezervaci přes internet...o slevách ubytování přes internet v článku Jak ušetřit v Americe.

UBYTOVÁNÍ NA PRVNÍ NOC V AMERICE


mezera

Nejšpinavější hotely/motely USA Levné ubytování v USA

Tento seznam je sestaven dle hodnocení turistů na webu TripAdvisor.com .


mezera Další informace