Triko s potiskem Ukažte Americe, kde leží Česká republika!

Mikina s mapou EvorpyDříve nebo později narazíte na vašich cestách po USA na někoho, kdo se vás bude ptát, odkud že to vlastně jste. Nám se to stává pravidelně.

Při vyslovení "Czech Republic" se na vás zdvořile usmějí, když vyslovíte "Czechoslovakia", tak zbystří a vidíte jim na očích, že už asi vědí, že naše země leží vedle "Jugoslávie". V tomto okamžiku bereme do ruky mapu a uvádíme vše na pravou míru.

Napadlo nás, co takhle mít mapu přímo na mikině nebo triku? Stačí jen ukázat a vše je vysvětleno.

Připravili jsme pro vás mapu Evropy, kde je zvýrazněna Česká Republika. Můžete si vybrat ze dvou variant. Jedna se světlým textem, která je vhodná zejména na tmavší barvy podkladu nebo naopak text tmavší, který se hodí na trika, mikiny, batohy apod. se světlým pozadím.

Nezapomněli jsme na naše přátele ze Slovenska. Stejně jako pro Českou republiku, tak tu najdete i dvě varianty pro Slovensko.

Obrázky jsou uloženy ve vysokém rozlišení, tak aby byl tisk co nejkvalitnější. Proto ti z vás co máte pomalejší připojení k internetu, myslete při jejich stahování na velikost souborů, která se pohybuje od 100 kB do 3,5 MB.

Soubory jsou ve formátu PNG, mají průhledné pozadí a stáhnete je níže.

Triko s motivem letadla Airbus A380

Náš tým vyráží opět na cesty do USA, pro tentokrát to bereme přes Paříž a letíme Airbusem A380. Řekli jsme si, že když už budeme cestovat tímto nebeským korábem, tak proč ne se stylem a pýchou, že můžeme být na palubě tohoto megaletadla. Ačkoli se v ženské části týmu rozjela debata na téma barvy a stylu trika, tak nakonec vyhrála bíla a klasický střih.

Pokud také chcete toto triko, tak si jej můžete nechat vyrobit.

  • Stáhněte si tento soubor ve formátu PSD.
  • Soubor otevřete v software, který umí pracovat se soubory v PSD (např. Photoshop, Gimp apod.), upravte si texty, barvu dle vašeho gusta a obrázek uložte ve formátu PNG, tak aby pozadí bylo průhledné nebo v barvě trika.
  • Vyberte si některý s vašich oblíbených serverů nabízejících potisk triček nebo zvolte ty, u kterých jsme provedli test potisku triček.
  • Na serveru si zvolte barvu, typ trika nebo i případně jiný dárek a nahrajte obrázek.
Triko do Ameriky mezera

Triko s potiskem Jak to funguje? Je to hračka!

  • Stáhněte si níže vámi vybraný motiv nebo si připravte vaši fotografii.
  • Vyberte si některý s vašich oblíbených serverů nabízejících potisk triček nebo zvolte ty, u kterých jsme provedli test potisku triček.
  • Na serveru si zvolte barvu, typ trika nebo jiný dárek a nahrajte obrázek.
Triko do Ameriky

Jak jsme testovali trika s potiskem

triko s potiskemNa trhu narazíte na spousty webových portálů nabízejících potisk triček, tašek, mikin, batohů, hrnků a dalších různých dárků. My testovali servery t-shock.eu a of.cz.

Pro celý tým jsme si nechali potisknout bílá trika s motivem cesty v letadle A380. Po doručení trik z obou shopů jsme je porovnali s tímto výsledkem.

  • t-shock.eu - dle našeho názoru má lépe padnoucí trika, materiál se nám zdál na dotek příjemnější, barvy potisku odpovídaly předloze a byly na všech tričkách stejné.
  • of.cz - tento server měl rychlejší dodání, má větší výběr produktů a o trošku ostřejší tisk. Barvy byly ale oproti originálu mírně odlišné (modrá přecházela do zelena, oranžová do světle hnědé). Ačkoliv byla předloha pro všechna trika stejná, tak se barvy na jednotlivých kusech mírně lišily jak v sytosti, tak i v zabarvení.

Po zvážení všech pro a proti bude náš tým příště volit t-shock.eu, která nás mile překvapil věrností tisku.

Triko do Ameriky mezera