Půjčovna aut v USA

Posted by

půjčovna aut USAPůjčení auta v Americe může být pro některé turisty mířící do USA celkem oříšek. Na internetu najdete nabídky několika autopůjčoven, které na území USA působí - Avis, Hertz, Budget, Alamo, Fox a spousty dalších. Pro ty z vás, kteří nemáte čas ani chuť procházet jednotlivé půjčovny aut, zdlouhavě porovnávat ceny, velikost auta, různá omezení a louskat podmínky, tu máme vyhledávač, který vám ušetří spousty času.

Půjčovna aut v USA

V klidu domova si můžete porovnat nejen jednotlivá auta a jejich vybavení, ale i cenu, pojištění apod. Samozřejmostí je pak i sleva 10% za online rezervaci přes internet.

Dle naší zkušenosti a ohlasů přátel můžeme tento server doporučit.

Nezapomeňtě, že při půjčení auta je nutné mít kreditní kartu. Pokud máte pouze debetní kartu a nechcete si kreditku zřizovat, tak tvrďte, že se jedná o kreditní kartu. Našemu týmu nám toto dvakrát prošlo :-) Tento postup je ale jen na vlastní nebezpečí. V každém případě se musí jednat o kartu embosovanou. Kartou, kterou budete provádět rezervaci, budete také předkládat u přepážky v autopůjčevně.

Další nutností je mezinárodní řidičský průkaz. Je dost možné, že jej nebudete vůbec potřebovat, ale může se stát, že ho po vás bude půjčovna aut požadovat. Navíc v případě nehody může dělat pojišťovna problémy, pokud mezinárodní řidičák mít nebudete. Jak si řidičák zřídit najdete zde.Levné půjčení auta v USA

PŮJČOVNA AUT V USA
on-line rezervace = až 15% sleva

Levné půjčení auta v USA

Půjčovny aut v USA jsou obvykle kvalitní společnosti. Je ale dobré mít na paměti několik pravidel, rad a tipů, které vás při půjčení auta v USA ochrání před nemilým překvapením ve formě pokuty, dodatečných výloh a dalších poplatků.