Počasí v New Yorku - červenec

Měsíc červenec je v New Yorku horký a město si užijete pouze pokud budete patřit mezi milovníky horka. Počasí v červenci je v New Yorku nejteplejší a také k nejvlhčím z celého roku.

  • denní průměrné teploty jsou 29°C
  • noční průměrné teploty jsou 21°C

Co si v New Yorku vzít v červenci na sebe?

Lehký svetr nebo nepromokavá slabá bunda vás zahřejí v klimatizovaném muzeu nebo obchodním domě. Pokud se chystáte navštívit některý z koncertů nebo promítání filmů (bývají zdarma), tak se vám bude hodit deka na piknik. Je to skvělý zážitek a dá vám ochutnat pocitu pravého newyourčana.

Na cesty po New Yorku si přibalte deštník. Pokud se chystáte na Empire State Building, tak zde jsou pro vstup do budovy s deštníkem omezení – více v článku Empire State Building

Plná pohodlná obuv, které nevadí vlhko, může pršet.

Počasí červenec v New Yorku

V New Yorku jsou oslavy svátku 4. července monumentální. V červenci můžete navštívit spousty letních koncertů a letních kin (většina zdarma).

V červenci v New Yorku často prší a jak na ulicích, tak i v newyorském metru může být až nepříjemné horko a dusno. Pijte hodně vody.

Počasí v dalších měsících:

předpověď počasí pro New York

Počasí umí být vrtkavé, proto berte tyto řádky jen jako obecnou informaci. Aktuální předpověď počasí pro New York si zkontrolujte na webu.


New York


Slevový kupón New York Pass

Promo kód: ref15


Slevový kupón New York Pass