Ubytování New York

Manhattan - hotely New York

Kliknutím na mapu se vám zobrazí aktuální nabídka ubytování v New Yorku. Pokud nehledáte k ubytování v New Yorku konkrétní místo, je možnost v mapě vyhledávat i podle ceny hotelu a počtu hvězdiček. U každého z hotelu je samozřejmostí recenze ubytování New York a vy tak můžete předejít případnému zklamání.

New York ubytování hotel motel

New York je plný turistů a tak ubytování nenechávejte na poslední chvíli. Na internetu si můžete v klidu projít nabídky jednotlivých hotelů v New Yorku nejen co se týče kvality, ale i ceny za pokoj a noc. Rezervace ubytování (hotelu, motelu) přes internet je spojena se slevou oproti ubytování New York bez předchozí rezervace.

Tip na motel v New Yorku od Tomáše Pokorného, který procestoval západ USA a New York.

Na konec jeden konkrétní tip a to na příjemný motel v New Yorku, který najdete pod jménem „SUPER 8 NORTH BERGEN“. Nachází se kousek za New Yorkem ve městě North Bergen, NJ - mapa zde. Cena za pokoj se řadí mezi nejlevnější v oblasti New Yorku, snídaně dodá trochu potřebné energie a přímo od motelu jezdí shuttle bus, který vás za tři dolary a něco kolem půl hodinky času doveze až do centra na Manhattan.

Hotely Washingtonu DC

Další nabídky hotelů v New Yorku najdete zde: