Kalendář zdarma ke stažení - USA 2015

Kalendář 2015 USA

Jako každý rok, tak i konec tohoto roku je ve znamení kalendáře 2015 USA. Kalendář je ale tentokrát něčím jiný než v minulých letech. Nadšenci do cestování po Americe věnovali své nejlepší fotografie a fanoušci facebookové stránky Cestování po USA vybrali 13 nejvydařenějších snímků, které se právě tento rok do kalendáře dostaly.

Z minulých let máme zkušenost, že by si někteří z vás rádi nechali udělat kalendář u profesionálů. Proto nyní nabízíme dvě varianty jak kalendář získat.

Stáhněte si kalendář zdarma ve formátu PDF (velikost A4 na šířku) a vytiskněte si jej doma, v copy centru, příp. v práci :-) Nezapomeňte na "zakroužkování", ať jej máte za co pověsit na zeď. K dispozici je česká a slovenská verze.


Kalendář USA 2013 Kalendár USA 2013Tisk kalendáře u profesionálů

Zájemci si mohou objednat kalendář na stránkách www.point4me.com. Tuto službu jsme otestovali a můžeme doporučit.

Stáhněte si jednotlivé snímky zde:

Na stránce www.point4me.com si vyberte tip kalednáře a snímky nahrajte do předpřipravené šablony. Pak už stačí jen dokončit objednávku.

Vyzkoušeli jsme za vás

V minulém roce jste se na nás v hojném počtu obraceli s žádostí o zaslání vytištěného kalendáře. Tento rok jsme pro vás vyzkoušeli služeb firmy www.point4me.com a nechali si tam udělat kalendář velikosti A4.

Celkový dojem je velmi dobrý a tisk je kvalitní, takže můžeme tento web doporučit!

Ukázka z hotového kalendáře:

Kalendář 2015 Kalendář 2015 Kalendář 2015